Oto Tamir

Mekanik Bölümü
Uzman personel ve son teknoloji test cihazları ile markası ne olursa olsun, aracınızın bakım ve onarım işlemlerini Oray Otomotivgüvencesi altında çalışan servis ve hizmet anlayışımız vardır.
• Periyodik Bakım
• Ağır Bakım
• Genel Bakım
• Rot Balans Ayarı
• Klima Gaz Dolumu

Araç Kabul
Oray Otomotiv‘ te aracınız tam zamanında ve eksiksiz size teslim edilir. Zamanlama konusunda firmamız tarafından oluşabilecek aksaklıklarda ikame araç hizmeti verilir.
Oray Otomotiv’ te sadece gerekli olan işlemler yapılır. Faturanızda sebebi açıklanamayan hiçbir bedelle karşılaşmazsınız.

Kaporta Bölümü
Konusunda uzman, eğitimli personelimizle kaporta hizmeti sunmaktayız. Her marka ve model hasarlı araçların kaporta ve şase aksamının fabrika çıkışı ölçülerine getirilmesini sağlayan doğrultma tezgahı, araçlara orjinal punto kaynağı yapan el ile ulaşılamayan yerlerde ve yüzeylerde çekme yapan punto kaynak ve çektirme makinası,
kesilecek yer dışında hiçbir yere zarar vermeden çizgisel şekilde kesme yapan plazma kesme makinası, kaporta aksamında orjinal kaynak yapan gaz altı kaynak makinası servisimizde kullandığımız yardımcı ekipmanlardan bazılarıdır.

Boya Bölümü
Her marka ve model araç boyalarının hazırlanmasında yardımcı olan bilgisayarlı boya mikser makinası ve iki adet boya fırını mevcuttur. Oray Otomotiv olarak kaliteli hizmet anlayışıyla boya ile ilgili tüm sorunlarınız, en iyi işcilik ve fırın boya sistemiyle problemsiz olarak giderilir.

Yedek Parça
Araçlarınıza, markaların önerdiği orjinal yedek parça kullanılır. Her marka araca uygun yedek parçamız stoklarımızda mevcuttur.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak için başta üst yönetim olmak üzere tüm çalısanların bu kavram çevresinde bilinçli olması gerekir. Çalışanlar üst yönetimin aynasıdır ve üst yönetimin iyi ve kötü yönlerini taklit etme eğilimindedirler.Haklı veya haksız, herhangi bir müşteri konusunda kötü sözler sarfeden bir Genel Müdür, ona bağlı çalışanların müşteriye iyi davranmasını beklememelidir. Ayrıca, çalışan memnuniyetinin sağlanmadığı bir işletmede de müşteri memnuniyetinden bahsetmek olası değildir.

Müşteri memnuniyeti ölçümleri ile çalışanların performansları arasında ilişki kurmak da mümkündür. Çalışanlarımız, kıdem, pozisyon, deneyim, işletmeye sağladıkları ve sağlayacakları gelirle orantılı ücret alırlar. Çalışanların periyodik zam ve aylık gelirlerinin bir kısmını, sağladıkları müşteri memnuniyetine endekslemek, çalışanların müşteri memnuniyetini yaşam biçimi haline getirmelerinin hızlı bir yoludur. Zam ve prim kriterlerine müşteri memnuniyetini de ekleyebilir ve yıllar itibari ile kıdeme göre ücretlendirmeyi bir kenara bırakarak çalışanın gelirini oluşturan en büyük payın müşteri memnuniyetinden oluşmasını sağlayabilirsiniz. Sonuçta, çalışanların ücretini ödeyen patron değil müşterinin ta kendisidir.

Müşteri memnuniyeti konusunda tüm yapılanlar büyük önem arz etse de, müşteriyi gerçekten memnun eden ve sadakatini sağlayan en önemli faktör işin bir kerede ve her seferde iyi ve beklentiler üzerinde yapılmasıdır.Hesap Bilgilerimiz

ŞENGÜN AKBAŞ

BEŞEVLER SANAYİ ŞUBESİ

TR49 0011 1000 0000 0062 2024 28

Hesap Numarası: 62202428

Banka Adı: Finansbank

Faydalı Bilgiler

Kaza Tespit Tutanağı

Bu sitenin alt yapısı ile hazırlanmıştır.